Téma

 
Číst více

KOMUNIKACE: klíčová kompetence pro vaši kariéru

11. Dubna 2022 | Téma

„Ze všech vašich znalostí a dovedností patří mezi nejdůležitější a nejužitečnější ty, které se týkají KOMUNIKACE. Dobrá schopnost KOMUNIKACE je vždy vaším nejdůležitějším aktivem, ať jde o osobní, společenský nebo pracovní život." (J. DeVito)


 
Číst více

Řídit můžete svůj Mercedes, svůj tým můžete pouze vést

10. Ledna 2022 | Téma

Být skutečným lídrem je nesmírně složité. Lídr by měl být VIZIONÁŘ, který nastolí nové trendy, STRATÉG, který přijde s plánem, jak překonat konkurenci, INSPIRÁTOR, který podněcuje iniciativu a inovace, i KOUČ podporující rozvoj talentů v týmu. A právě proto lídrem nemůže být každý. Ale jaké vlastnosti definují skvělého lídra? Je něco, co mají skvělí lídři jako Richard Branson, Steve Jobs a Elon Musk společné?


 
Číst více

Tipy na péči o mazlíčky v zimě

17. Prosince 2021 | Téma

Zimní období s sebou nese nejen teplou atmosféru vánočních svátků, ale i kratší a chladnější dny. Je proto důležité zamyslet se nad tím, jak mohou sezónní změny ovlivnit naše čtyřnohé miláčky a co lze udělat pro jejich zdraví i spokojenost během zimních měsíců.


 
Číst více

Tipy, jak v zimě ušetřit na energiích

10. Prosince 2021 | Téma

Nástup chladného počasí a krátké doby denního světla nám každoročně zvýší spotřebu energií. Jak ale zbytečně nepřicházet o příliš velké sumy, a přitom žít komfortně? Přinášíme několik chytrých řešení. 


 
Číst více

IKEA, nejlepší přítel domova

06. Prosince 2021 | Téma

Švédská společnost IKEA svého úspěchu dosáhla díky jednoduchému skandinávskému designu, inovativnímu vývoji produktů, nepřetržité kontrole nákladů, chytrým ekologickým řešením a také díky konceptu POSKLÁDEJ SI SÁM.


 
Číst více

Názvy nových ulic (i těch starých)

24. Listopadu 2021 | Téma

Developeři vyhledávají nejen nové destinace k bydlení, ale vymýšlejí i názvy nově vznikajících ulic. Prestižní adresa je totiž skvělou vizitkou a ulice Václava Havla nebo Olgy Havlové lákají mladé lidi, kteří si pořizují své první bydlení. Podle developerů působí dobře i neutrální názvy ulic typu Větrná, Slunečná nebo Útulná. Jenom v Praze vzniká v průměru sto nových názvů ročně.


 
Číst více

CHALUPA: jediná cesta k normálnímu životu

20. Října 2021 | Téma

Samotné slovo NORMÁL v nás může vyvolávat nejrůznější asociace. Kupříkladu období NORMALIZACE bylo násilným návratem ke komunistické demagogii. Nástěnky se socialistickými hesly byly všudypřítomné, hromadné jásání s mávátky v průvodech bylo povinné. Kromě toho byla celá republika obehnaná ostnatým drátem, a tak zbyla jediná alternativa, jak tomuto takzvanému NORMÁLU uniknout. Odjet na chatu.


 
Číst více

Outsourcing property managementu šetří čas i peníze

12. Října 2021 | Téma

Spolupráce s profesionální firmou, která se nám postará o property management, přináší mnoho výhod. Především nám umožňuje plně se soustředit na náš vlastní byznys.


 
Číst více

TREND: Včelí úly na pražských střechách

06. Října 2021 | Téma

Na to, že každá cool pražská kancelář má žížalky, které kompostují bioodpad, už jsme si zvykli a nevidíme na tom nic zvláštního. Nejaktuálnějším trendem jsou však včely na střechách kancelářských budov. Včelám se v Praze překvapivě daří. Důvodem je množství parků, díky nimž je příroda ve městě ještě rozmanitější než les nebo pole, které je navíc plné pesticidů.


 
Číst více

Zářiče a ohřívače zpříjemní venkovní posezení

10. Září 2021 | Téma

Léto se s námi sice loučí, ale babí léto a podzim nabízí mnoho možností využití terasy či balkonu. Jak si toto venkovní posezení užít v co největším pohodlí? Ideální teplotu a komfort pomohou docílit venkovní zářiče nebo ohřívače. Poradíme vám se správným výběrem.


1 2 3 4 5+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.