Analytika návštěvnosti jako klíč k úspěchu

23. Listopad 2023

Když se setkají dva profesionálové z oblasti automobilového průmyslu a technologií, výsledkem může být inovativní řešení přinášející revoluci v oboru. Takovým případem je i spolupráce mezi společností AutoPalace a Innovis, technologickou divizí M2C.ZPĚT
 
   

V dnešní digitální éře je měření návštěvnosti showroomu klíčové pro optimalizaci marketingových strategií. Ačkoli kamerové systémy slouží k monitorování bezpečnosti, jejich potenciál může být daleko větší. "Chtěli jsme vidět, jak se zákazníci chovají v showroomu a jak reagují na naše marketingové kampaně," říká Josef Becska, marketingový ředitel AutoPalace.

Zde vstupuje do hry společnost Innovis s jejich technologií analýzy zón. "S klientem jsme se dohodli, že budeme sledovat, kam zákazníci směřují. Zda k ojetým nebo novým vozům, jakým způsobem se pohybují v servisu, kolikrát opouštějí showroom a jak se do něj vrací," popisuje Kateřina Kulíšková, Business Development Director Innovis.

Tato analýza nabízí společnosti AutoPalace hlubší pohled na to, jak zákazníci reagují na různé marketingové kampaně, a poskytuje tak důležité informace pro plánování budoucích strategií. "Tato data jsou klíčová pro nastavování kapacity našich poboček. Vidíme, kdy jsou návštěvní špičky a můžeme tak efektivněji plánovat směny a počty zaměstnanců," zdůrazňuje marketingový ředitel AutoPalace.
Analýza také nabízí možnost lepšího porozumění chování zákazníků, což je zásadní pro optimalizaci zákaznického servisu. "Dokážeme trasovat pohyby zákazníků včetně testovacích jízd, což nám poskytuje hlubší pohled do jejich preferencí," dodává Kulíšková.

Ovšem tato technologie není omezena pouze na automobilový průmysl. "Ať už mluvíme o importérech či dealerech automobilů, malých drogeriích nebo jakémkoliv obchodním řetězci, analýza může být velmi cenná. Pomáhá ve sběru cenných dat, která se potom dají využít v rámci jakýchkoliv interních systémů, prognóz apod.," podotýká obchodní ředitelka Innovis.

Spolupráce mezi Innovis a AutoPalace je příkladem toho, jak díky kombinaci odborných znalostí a inovačních technologií může být budoucnost showroomů skutečně digitální.

Vše si můžete prohlédnout ve videu.


Autor: M2c, zdroj foto: archiv M2C

 


Přihlásit se o newsletter

* povinné pole
E-mailová adresa

+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.