Nové trendy a styl

 
Číst více

Zkroťte sluneční záření v interiéru pomocí závěsů

24. Července 2023 | Nové trendy a styl

Hra světla a stínu, barev a dekorů umí v interiéru vykouzlit opravdu jedinečnou atmosféru. Zútulněte si bydlení pomocí závěsů či japonských stěn. Provedeme vás spletitým světem bytového textilu.


 
Číst více

Trendy dlažba pro každou terasu

30. Června 2023 | Nové trendy a styl

Šmrnc zahradní terasy udává správný výběr dlažebního materiálu. Ten z velké části dotváří atmosféru prostoru a ovlivňuje také jeho funkčnost. Různé dlažby nabízejí odlišné vlastnosti i nároky na údržbu. Přinášíme tipy a rady, jak zvolit ideální řešení právě pro vás.


 
Číst více

Trendy venkovního osvětlení

22. Června 2022 | Nové trendy a styl

Při výběru svítidel na terasu, zahradu nebo na zdi domu jste jistě zjistili, že nabídka sortimentu je skutečně bohatá a není snadné se v ní zorientovat. Rozhodování vám usnadní přehled toho, co v současné době u venkovního osvětlení frčí nejvíce.


 
Číst více

Pořiďte si armádu digitálních asistentů

09. Května 2022 | Nové trendy a styl

Máte toho v práci tolik, že byste si přáli mít svou osobní asistentku, na niž byste mohli delegovat úkoly? Nic není nemožné a dokonce i tento sen si můžete splnit hned teď. Vytvořte si svůj vlastní tým virtuálních asistentů v podobě online nástrojů a digitálních aplikací.


 
Číst více

Vinylovou podlahu nainstalujete i sami

05. Dubna 2022 | Nové trendy a styl

Podlahová krytina z vinylu má všechny vizuální vlastnosti masivní dřevěné podlahy, ovšem stojí pouze zlomek ceny. Kromě věrohodné napodobeniny dřeva nabízí i jiné dekory, jako beton či kamenná dlažba. Ušetřit lze také na samotné pokládce. Poradíme, jak svépomocí nainstalovat vinylové podlahy.


 
Číst více

Živá zeleň stěnám sluší

11. Února 2022 | Nové trendy a styl

Milujete kytky a zároveň jste příznivci netradičních dekorací? Zkuste oživit zdi v místnostech živými rostlinami. Nejen, že to prospívá fyzickému i psychickému zdraví, zlepší se klima v interiéru, ale zejména to velmi kreativním způsobem promění prostor k lepšímu.


 
Číst více

Tři důvody, proč už v zimě nebudete chtít spát v ničem jiném, než ve flanelu

11. Ledna 2022 | Nové trendy a styl

Balzám pro váš spánek. Na to se můžete těšit, pokud použijte na zimu flanelové povlečení, do kterého se budete chtít zachumlat a vylézt z něj až na jaře. A proč zrovna starý dobrý flanel, když výběr materiálů nikdy nebyl větší? 


 
Číst více

Dadaismus a design naruby

26. Října 2021 | Nové trendy a styl

DADAISMUS je rebelství, vzpoura, satira, opovržení konvencemi. Dadaisté se už v období mezi světovými válkami pokusili obrátit svět designu naruby a přesně to se jim podařilo. V současnosti se DADA vrací jako pozoruhodný a působivý designový trend.


 
Číst více

Pero, které umí prát

24. Září 2021 | Nové trendy a styl

Všichni víme, že skvrny od kávy nebo od vína se napravují hůře než poskvrněná pověst. Tedy, ještě donedávna by tento výrok platil. Společnost AEG totiž uvedla na trh praktického pomocníka, který si poradí i se skvrnami od těch nejproradnějších nápojů.


 
Číst více

Světy bydlení – interiérové trendy pro podzim a zimu 2021

13. Září 2021 | Nové trendy a styl

Rychleji zapadající slunce a chladnější počasí nám naznačují, že se blíží další roční období. Nová sezóna „obleče“ naše příbytky do stylových barev a materiálů, které jsou ve spojení s přírodou. Podívejte se na čtyři interiérové trendy pro sezónu podzim/zima 2021.


1 2 3 4 5


Přihlásit se o newsletter

* povinné pole
E-mailová adresa

+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.