Pero, které umí prát

24. Září 2021

Všichni víme, že skvrny od kávy nebo od vína se napravují hůře než poskvrněná pověst. Tedy, ještě donedávna by tento výrok platil. Společnost AEG totiž uvedla na trh praktického pomocníka, který si poradí i se skvrnami od těch nejproradnějších nápojů.ZPĚT
 
   

ULTRAZVUKOVÉ PERO vypadá elegantně a slibuje, že vás zbaví skvrn od make upu, od jídla nebo od inkoustu. 

Práce s ultrazvukovým perem je snadná a rychlá. Stačí smíchat vodu s bezbarvým pracím prostředkem, nanést směs na skvrnu a poté použít pero. Po stisknutí tlačítka píšete po špinavém místě, dokud skvrna zcela nezmizí. Poté už jen vyperete prádlo v pračce tak, jak jste zvyklí.

Ultrazvuková technologie produkuje až 48 000 vibrací za minutu, které působí uvnitř vláken a odstraňují tak i skutečně odolné skvrny. Současně je čištění ultrazvukovým perem šetrnější než ruční praní, při kterém dochází ke tření tkanin. Nehody se sklenkou vína nebo s hrnkem kávy už pro vás nebudou představovat problém a vaše prádlo bude zářit čistotou.

Autor: Ivana Molnárová, Zdroj foto: euronics.cz


Přihlásit se o newsletter

* povinné pole
E-mailová adresa

+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.