Pořiďte si armádu digitálních asistentů

09. Květen 2022

Máte toho v práci tolik, že byste si přáli mít svou osobní asistentku, na niž byste mohli delegovat úkoly? Nic není nemožné a dokonce i tento sen si můžete splnit hned teď. Vytvořte si svůj vlastní tým virtuálních asistentů v podobě online nástrojů a digitálních aplikací.ZPĚT
 
   

1PASSWORD: VÁŠ DIGITÁLNÍ TAJEMNÍK 

Pamatujete si všechna svá přístupová hesla? Nebo je neustále hledáte a bojíte se, že je jednoho dne nenajdete? Přitom stále přibývají nová a nová. Denně se přihlašujete k počítači, do internetového bankovnictví, k sociálním sítím, do elektronické pošty… Aplikace 1Password dokáže bezpečně spravovat všechna vaše hesla na jednom místě. Přístup k vašim heslům má jen ten, kdo zná Master Password. Tedy vy.

DOODLE: VÁŠ DIGITÁLNÍ ORGANIZÁTOR

Pokud organizujete pracovní poradu pro více lidí a potřebujete najít termín, který bude vyhovovat všem, můžete využít online nástroj Doodle. Otevřete si stránku doodle.com, navrhnete několik termínů, pošlete všem pozvánku s odkazem, kolegové vyznačí preferované termíny a vy okamžitě vidíte, která varianta je pro ně nejlepší.

GOOGLE FORMS: VÁŠ DIGITÁLNÍ ANALYTIK

Pokud plánujete teambuilding a potřebujete zjistit, o jaké aktivity by měli lidé ve vaší firmě největší zájem, využijte Google Formuláře. Vyplníte název formuláře, otázky a volitelné odpovědi, formulář odešlete, a pak už jen čekáte, až přijdou první odpovědi, které jsou v okamžiku procentuálně vyhodnoceny a vyobrazeny ve formě grafů.

CANVA: VÁŠ DIGITÁLNÍ GRAFIK 

Připravujete prezentaci svého projektu? A přáli byste si, aby vypadala jako od profesionálního designéra? Využijte online nástroj Canva. Na stránce canva.com si vyberete ze široké nabídky šablon, do nichž už stačí jen doplnit text. Pokud jste však kreativní, Canva dovoluje i úpravy předpřipravených šablon. Můžete změnit písmo, pozadí, vkládat vlastní fotografie…

POCKET: VÁŠ DIGITÁLNÍ KOUČ

Když v práci narazíte na inspirativní nebo motivační článek, ale nebudete mít čas si ho hned přečíst, uložte si ho do aplikace Pocket. Aplikaci si můžete pohodlně stáhnout do svého mobilního telefonu. Článek později snadno najdete a můžete si ho přečíst po cestě z práce v metru nebo ve vlaku.

Autor: Ivana Molnárová, Zdroj foto: Shutterstock


Přihlásit se o newsletter

* povinné pole
E-mailová adresa

+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.