Nové trendy a styl

 
Číst více

Pořiďte si armádu digitálních asistentů

09. Května 2022 | Nové trendy a styl

Máte toho v práci tolik, že byste si přáli mít svou osobní asistentku, na niž byste mohli delegovat úkoly? Nic není nemožné a dokonce i tento sen si můžete splnit hned teď. Vytvořte si svůj vlastní tým virtuálních asistentů v podobě online nástrojů a digitálních aplikací.


 
Číst více

Vinylovou podlahu nainstalujete i sami

05. Dubna 2022 | Nové trendy a styl

Podlahová krytina z vinylu má všechny vizuální vlastnosti masivní dřevěné podlahy, ovšem stojí pouze zlomek ceny. Kromě věrohodné napodobeniny dřeva nabízí i jiné dekory, jako beton či kamenná dlažba. Ušetřit lze také na samotné pokládce. Poradíme, jak svépomocí nainstalovat vinylové podlahy.


 
Číst více

Živá zeleň stěnám sluší

11. Února 2022 | Nové trendy a styl

Milujete kytky a zároveň jste příznivci netradičních dekorací? Zkuste oživit zdi v místnostech živými rostlinami. Nejen, že to prospívá fyzickému i psychickému zdraví, zlepší se klima v interiéru, ale zejména to velmi kreativním způsobem promění prostor k lepšímu.


 
Číst více

Tři důvody, proč už v zimě nebudete chtít spát v ničem jiném, než ve flanelu

11. Ledna 2022 | Nové trendy a styl

Balzám pro váš spánek. Na to se můžete těšit, pokud použijte na zimu flanelové povlečení, do kterého se budete chtít zachumlat a vylézt z něj až na jaře. A proč zrovna starý dobrý flanel, když výběr materiálů nikdy nebyl větší? 


 
Číst více

Dadaismus a design naruby

26. Října 2021 | Nové trendy a styl

DADAISMUS je rebelství, vzpoura, satira, opovržení konvencemi. Dadaisté se už v období mezi světovými válkami pokusili obrátit svět designu naruby a přesně to se jim podařilo. V současnosti se DADA vrací jako pozoruhodný a působivý designový trend.


 
Číst více

Pero, které umí prát

24. Září 2021 | Nové trendy a styl

Všichni víme, že skvrny od kávy nebo od vína se napravují hůře než poskvrněná pověst. Tedy, ještě donedávna by tento výrok platil. Společnost AEG totiž uvedla na trh praktického pomocníka, který si poradí i se skvrnami od těch nejproradnějších nápojů.


 
Číst více

Světy bydlení – interiérové trendy pro podzim a zimu 2021

13. Září 2021 | Nové trendy a styl

Rychleji zapadající slunce a chladnější počasí nám naznačují, že se blíží další roční období. Nová sezóna „obleče“ naše příbytky do stylových barev a materiálů, které jsou ve spojení s přírodou. Podívejte se na čtyři interiérové trendy pro sezónu podzim/zima 2021.


 
Číst více

Mozaika na výsluní trendů v obkladech a dlažbě

31. Srpna 2021 | Nové trendy a styl

Kam až sahá historie mozaiky a kde ji použít? Z jakých materiálů se mozaika vyrábí a které zpracování se hodí na jaké místo? Nechte se jimi inspirovat pro své projekty.


 
Číst více

NEON jako interiérová dekorace

19. Srpna 2021 | Nové trendy a styl

Světla jsou součástí každé místnosti, přitom však plní nejen praktickou, ale také estetickou funkci. Dnes se zaměříme na LED neonová světla, která můžeme využít jako hravou dekoraci v interiéru, kterému chceme dodat šmrnc a styl. Inspirujte se neonovými nápisy, které osvětlí i vaši mysl.


 
Číst více

Jak na digitální detox?

22. Června 2021 | Nové trendy a styl

Pandemie přispěla k digitalizaci našich životů. Stále více času trávíme ve společnosti našeho notebooku. Pracujeme online, nakupujeme online, posloucháme podcasty online i své přátele vidíme online. Z virtuálního prostoru se tak pomalu stává náš náhradní svět. Představuje pro nás únik z reality, která tak postupně přestává existovat…


1 2 3 4 5+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.