Můj život v kanceláři

 
Číst více

Moderní coworking Clubco v Brně

10. Května 2022 | Můj život v kanceláři

Clubco se nachází v areálu business parku Vlněna a na místní historii spjatou s látkami odkazuje nejen pojmenování nově vzniklého coworkingu, ale i jeho architektonické a interiérové řešení od Studia acht a nizozemských Vos Interieur. Motiv klubíčka se rozvíjí napříč celým prostorem.


 
Číst více

Jaký typ manažera jste vy?

26. Dubna 2022 | Můj život v kanceláři

Na co myslíte cestou do práce? Myslíte na VÝSLEDKY, kterých dnes chcete dosáhnout? Myslíte na LIDI, se kterými se dnes máte setkat? Představujete si, jak pracujete ve své kanceláři, aniž by vás někdo vyrušoval? Nebo si představujete, jak pronášíte motivační řeč, kterou strhnete celý tým?


 
Číst více

Recepci roku 2021 mají ve Spaces Smíchoff

28. Března 2022 | Můj život v kanceláři

V listopadu loňského roku proběhlo vyhlášení vítěze prvního ročníku soutěže RECEPCE ROKU. Zástupci soutěžících a finalistů byli pozváni na snídani do prostor prvorepublikové kavárny Louvre v Praze. Následovala panelová diskuse, v níž spíkři vyzdvihli význam recepce pro fungování firmy. Věnovali se přitom jak osobnostním charakteristikám recepčních, tak i designu vstupních prostor. 


 
Číst více

Workoholismus: Když se z práce stane závislost

25. Března 2022 | Můj život v kanceláři

WORKOHOLISMUS může vypadat jako druh životního, stylu. Ve skutečnosti se však jedná o zhoubnou závislost, které se lze jen velmi těžko zbavit. Na počátku může stát nutkavá potřeba dosáhnout úspěchu a uznání. Ve společnosti orientované na výkon to není nic neobvyklého.


 
Číst více

Recepce je vizitkou společnosti: Nikdy nepodceňujte sílu prvního dojmu

10. Března 2022 | Můj život v kanceláři

Přijímání telefonických hovorů, vyřizování korespondence, organizování a obsluha schůzek, objednávání kancelářských potřeb, administrativní práce s dokumenty... Právě recepční jsou obvykle těmi nejvíce zaneprázdněnými osobami ve firmě.


 
Číst více

DESIGN KANCELÁŘÍ: trendy pro rok 2022

23. Února 2022 | Můj život v kanceláři

Hranice pracovního a soukromého života se stále více stírají, k čemuž přispělo i dlouhé období práce z domova. Pohodlí při práci v pyžamu vedlo i ke zvýšení nároků na komfort v kancelářském prostředí. Mnozí z nás si mohli všimnout, že kanceláře po našem návratu vypadají trochu jinak. A na jaké trendy se můžeme těšit v příštím roce?


 
Číst více

SKETCHNOTING: přemýšlení na papíře

21. Února 2022 | Můj život v kanceláři

SKETCHNOTING je hravý způsob pořizování poznámek kombinující text s obrázky a symboly. Ilustrované poznámky nám pomáhají zakreslovat i složitější myšlenkové koncepty tak, abychom jim byli schopni porozumět i tehdy, když se k nim vracíme po delší době. SKETCHNOTING je tak vhodný především pro kreativce, kteří si potřebují zaznamenávat své nápady.


 
Číst více

myhive: Kancelář jako živá komunita

26. Listopadu 2021 | Můj život v kanceláři

Společnost IMMOFINANZ, která podniká v oblasti komerčních nemovitostí, pronajímá firmám i jednotlivcům kancelářské prostory, které jsou unikátní konceptem myhive.


 
Číst více

Recepce roku 2021

26. Října 2021 | Můj život v kanceláři

První ročník soutěže Recepce roku už zná své vítěze.


 
Číst více

Firemní kultura, která přitáhne talenty

02. Srpna 2021 | Můj život v kanceláři

Firemní kultura je tak trochu alchymie, jejímiž ingrediencemi jsou vztahy mezi kolegy na pracovišti, dominantní styl vedení, síla tlaku na výkon nebo míra podpory nových nápadů. Právě tyto čtyři dimenze - vztahy, autorita, výkon a kreativita – dokonale vystihují atmosféru firmy. L. Pfeifer a M. Umlaufová popsali čtyři typy firemní kultury.


1 2 3 4+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.