Na kus řeči

 
Číst více

Trendy ve facility managementu pro rok 2022

30. Března 2022 | Na kus řeči

Postavení facility manažerů v rámci firem v poslední době posiluje. Z „hochů pro všechno“, kteří se starali o údržbu a úklid budovy, se stávají strategičtí poradci vedení, kteří navrhují řešení, jak snížit náklady a zvýšit tak cash flow. O tom, jakým výzvám budou facility manažeři čelit v roce 2022, jsme hovořili s Milanem Volfem, který řídí FM ve společnosti T-Mobile Czech Republic.


 
Číst více

Štěpánka Pancová: Recepce roku je pocta recepčním službám

22. Března 2022 | Na kus řeči

S koordinátorkou Štěpánkou Pancovou jsme si povídali nejen o tom, jak vznikl nápad na soutěž Recepce roku, ale hlavně o jejím poslání, jímž je profesionalizace recepčních služeb. Pokud jste doposud brali ochotu recepčních, kteří vyřeší každý váš požadavek s úsměvem, jako samozřejmost, čtěte dále.


 
Číst více

CertiConVis: Kamerový systém je kamarád

17. Března 2022 | Na kus řeči

Svět podle Orwella nás v Evropě nečeká, říká Petr Prášek ze společnosti CertiCon, s nímž jsme si povídali o inteligentních kamerových systémech na principu neuronových sítí. Kde může být kamerový systém užitečný? A kde se s ním setkáváte, aniž byste to vůbec tušili? Odpovědi naleznete v tomto článku.


 
Číst více

Facility management all inclusive: jedna firma, jedna faktura

15. Března 2022 | Na kus řeči

Správa kancelářské budovy standardně zahrnuje security, pravidelné revize, opravy, péči o zeleň a úklid. Pokud se rozhodnete svěřit tyto starosti jedné profesionální firmě, jako bonus můžete získat i přístup k nejmodernějším technologiím a chytrým řešením, která pomohou snížit energetickou náročnost budovy. David Pulkert, obchodní ředitel pro Českou republiku ve společnosti M2C, nám představil všechny výhody, které přináší sjednocení služeb facility managementu pod jednoho dodavatele.


 
Číst více

Fasáda musí mít logiku, jinak nebude fungovat

13. Prosince 2021 | Na kus řeči

„Když pracujeme ve vizuálně atraktivnějším prostředí, je pro nás lákavější i práce samotná. Symbolem moderních kanceláří se staly skleněné fasády.“ Předním dodavatelem obvodových plášťů budov ze skla a lehkých kovů je společnost SIPRAL, která působí na trhu už třicet let a za tu dobu má na svém kontě mnoho architektonicky významných staveb. S jejím zakladatelem Leopoldem Barešem jsme si povídali nejen o přednostech skleněných fasád, ale také o současné architektuře a současných hodnotách.


 
Číst více

V ordinaci plastického chirurga Ondřeje Měšťáka

07. Prosince 2021 | Na kus řeči

Plastický chirurg Ondřej Měšťák je přesvědčen, že má tu nejlepší práci na světě. Rád operuje a rád vidí výsledky, které klientům přináší vyšší kvalitu života. Už v mladém věku byl rektorem Univerzity Karlovy jmenován docentem pro obor chirurgie a své poznatky nyní předává dál na světových kongresech. Ondřeje Měšťáka jsme navštívili na pražské klinice Esthé, kde působí.


 
Číst více

Energetický management: Jak v podniku zamezit plýtvání?

02. Prosince 2021 | Na kus řeči

K prosperujícímu podniku nevede jen zvyšování prodeje, ale i snižování nákladů. Společnost PKV pomáhá firmám snižovat náklady na energie prostřednictvím energetického auditu nebo systému energetického managementu ENMON. V rozhovoru s Ondřejem Holbíkem, obchodním manažerem společnosti PKV, se dozvíte, jaké jsou vaše možnosti v oblasti úspor i dotací.


 
Číst více

Firemní kultura podle Coca-Coly

24. Srpna 2021 | Na kus řeči

Coca-Cola je silný brand se silnou firemní kulturou. Se Senior Security Managerem Markem Pourem jsme si povídali o tom, jak Coca-Cola HBC pracuje s potenciálem svých lidí a jak je udržuje angažované.


 
Číst více

Facility management budoucnosti

29. Července 2021 | Na kus řeči

Podle Zdeňka Gavalce, Facility a Security Managera ve společnosti DHL, je facility management o neustálém zjednodušování, zlepšování a zefektivňování procesů s cílem vytvořit příznivé podmínky pro zaměstnance i pro zákazníky. Zjistěte, jak o své práci přemýšlí a jaká jsou jeho očekávání do budoucna.


 
Číst více

Videorozhovor s Markem Pourem ze společnosti Coca-Cola HBC o firemní kultuře

02. Července 2021 | Na kus řeči

Pozvání Ivany Molnárové k rozhovoru na téma firemní kultura přijal Marek Pour, Senior Security Manager ve společnosti Coca-Cola HBC.


1 2 3+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.