Jak bydlí slavní

 
Číst více

V ateliéru Jana Saudka

21. Září 2021 | Jak bydlí slavní

Ženy jsou jeho největší inspirací, ale je jedna, která ho prý provází celý život – Lady Luck neboli Štěstěna. Fotograf Jan Saudek spatřuje štěstí v tom, že může tvořit a že má spokojený domov. V jeho ateliéru jsme si povídali o fotografii, o vkusu a o životě.


 
Číst více

Na chalupě u Vaška Bláhy z kapely Divokej Bill

23. Dubna 2021 | Jak bydlí slavní

Vašek Bláha tráví lockdown na chalupě se svou rodinou, na kterou má nyní více času. Přesto už se těší na koncertování s kapelou a taky na mejdany s kamarády, které byly jedním z důvodů, proč toužil mít chalupu. O tom svědčí i osmnáct postelí. Navíc je to jeho šťastné číslo…


 
Číst více

Olympijský vítěz David Svoboda: Příjemnému bytu jsem obětoval výtah i garáž

24. Listopadu 2020 | Jak bydlí slavní

Pětibojař David Svoboda je jedním z nejúspěšnějších českých sportovců současnosti. Na jeho hrudi se kromě desítek dalších medailí blyští zlato z londýnských olympijských her v roce 2012 anebo třeba z Mistrovství Evropy 2010. Náš borec je držitelem světového rekordu jak v klasickém formátu moderního pětiboje (dosáhl ho v roce 2008), tak rovněž v jeho novém formátu (z roku 2011).


 
Číst více

Klávesista ze skupiny No Name chce pilotovat Jumbo Jet

17. Září 2020 | Jak bydlí slavní

Kdo je to Zoli? Jak dlouho hraje v hudební skupině No Name? Co pro něj znamená zákon harmonie? Jak bydlí, kde nejraději relaxuje a kde čerpá inspiraci? Povídali jsme si se sympatickým a vždy pozitivně naladěným hudebníkem.


 
Číst více

Markéta Muzikářová: Náš dům je plný světla

20. Března 2020 | Jak bydlí slavní

„Dům pro naši rodinu jsme hledali dost dlouho – prošli jsme přitom desítky míst,“ říká houslistka Markéta Muzikářová, kterou nejspíš znáte z dámské kapely INFLAGRANTI. „Chtěli jsme vzdušný dům s výhledem, pokud možno orientovaný na jihozápad. Nakonec jsme ale zvolili kompromis – krásný dům, pro naši rodinu jak dělaný, ovšem s okny orientovanými na jihovýchod. A ten jsme si upravili podle svého.“

Foto: redakce


1


Přihlásit se o newsletter

* povinné pole
E-mailová adresa

+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.