Známá softwarová platforma míří do oblasti gastronomie

14. Srpen 2023

Jedna z nejrychleji rostoucích PropTech SaaS společností v Evropě, navázala spolupráci se společností AmRest, předním evropským provozovatelem restaurací, který provozuje prvotřídní značky jako KFC, Starbucks, Pizza Hut a Burger King. ZPĚT
 
   

V rámci této spolupráce společnost Velis Real Estate prozatím implementovala systém Singu FM v České republice, Polsku a Maďarsku.

První implementace systému Singu FM, vlajkové lodi společnosti Velis, proběhla v roce 2022 v České republice. Tento inovativní software pro správu budov a údržbu optimalizuje každodenní provoz budov, zlepšuje bezpečnostní a ochranná opatření, zvyšuje efektivitu a v konečném důsledku zvyšuje hodnotu majetku. Po České republice byl systém v první polovině roku 2023 nasazen také v Polsku a Maďarsku.

"Implementace pro společnost AmRest dokazuje, že software Singu FM je komplexní řešení poskytující velkou hodnotu pro širokou skupinu typů nemovitostí, včetně gastronomie. Jsme rádi, že můžeme společnosti AmRest pomoci s digitalizací jejího portfolia." říká Adam Penkala, viceprezident pro prodej společnosti Velis Real Estate Tech.

Autor: Velis Real Estate Tech, Zdroj foto: Velis Real Estate Tech
 


Přihlásit se o newsletter

* povinné pole
E-mailová adresa

+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.