Okénko do světa

22. Listopad 2019

JEDNODUCHOST A PŘIROZENOST. Velké otevřené prostory a jednoduché praktické vybavení – to je dnes moderní trend nejen ve Skandinávii, odkud pochází náš obrázek. Doma se musíte cítit příjemně zabydleně!ZPĚT
 
   

JEDNODUCHOST A PŘIROZENOST 

Velké otevřené prostory a jednoduché praktické vybavení – to je dnes moderní trend nejen ve Skandinávii, odkud pochází náš obrázek. Doma se musíte cítit příjemně zabydleně!

 

 

 

 

 

 

 

 

TO NEJSOU OZDOBY NA STROMEČEK, ale takzvaná aerária. Elegantní skleněné koule zavěšené na niti poskytují ideální prostředí pro pěstování tillandsií, sukulentů, mechů a dokonce i orchidejí. Nehodily by se i do vašeho bytu?

 

 

 

 

  

 

 

 

DOMOV HROU

Abyste se ve svém domově dobře cítili, musíte v něm mít i zábavu pro celou rodinu. Co takhle napsat Ježíškovi o set virtuální reality, díky němuž se přenesete přímo doprostřed řady her, sportů a nejrůznějších atrakcí?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KVALITA A NEOKÁZALOST

Převažující aktuální interiérové trendy radí: zařizujte byt nábytkem jednoduchých tvarů, ale ve špičkové kvalitě. A nesnažte se přitom zaplnit každé volné místo na zdi i na podlaze.

  

  


Přihlásit se o newsletter

* povinné pole
E-mailová adresa

+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.