NEON jako interiérová dekorace

19. Srpen 2021

Světla jsou součástí každé místnosti, přitom však plní nejen praktickou, ale také estetickou funkci. Dnes se zaměříme na LED neonová světla, která můžeme využít jako hravou dekoraci v interiéru, kterému chceme dodat šmrnc a styl. Inspirujte se neonovými nápisy, které osvětlí i vaši mysl.ZPĚT
 
   

Neon dodává interiéru zábavný prvek a činí obyčejné neobyčejným. Může mít podobu motivačního nápisu nebo symbolu. 

Speciální osvětlení v podobě neonu se hodí i do místnosti, ve které spíme. Neonová světla představují kreativní a inovativní způsob, jak dodat ložnici nenápadné a tlumené osvětlení. Jsou alternativou ke svíčkám, u kterých bychom raději neměli usínat. Neon může být umístěn nad čelem postele, nebo naproti - pokud chcete mít nápis na očích, aby vás inspiroval a aby na vás pozitivně působil. Neon může navozovat romantickou i snovou atmosféru. Hodí se pro industriální, moderní i bohémský styl interiéru.

Neonové nápisy si můžete nechat vyrobit i na míru. Sami si vymyslíte svůj vlastní světelný nápis a vyberete si font a barvu písma. Neonový nápis o délce jednoho metru si můžete nechat zhotovit za 10 000 korun.

Před pořízením neonu je potřeba pro něj najít vhodnou zásuvku, protože k neonu povedou dráty. V industriálním interiéru přiznané dráty vůbec nebudou vadit, ale většinou oceníte dráty, které jsou co nejvíce neviditelné - což nejsou černé dráty na bílé zdi. LED neon je naprosto tichý, a proto se nemusíte obávat o svůj klidný spánek.

 

Připravila Ivana Molnárová
 


Přihlásit se o newsletter

* povinné pole
E-mailová adresa

+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.