Chcete mít dokonalý přehled v logistických procesech? Objevte M2C Log

08. Únor 2021

M2C Log nabízí komplexní softwarové řešení pro nejefektivnější zajištění bezpečnostních a logistických procesů v objektech. Vhodný je zejména pro výrobní a logistické areály či administrativní budovy.ZPĚT
 
   

Díky němu máte aktuální přehled o pohybu osob, vozidel, majetku a o veškerých logisticko-bezpečnostních procesech bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.

Filip Ryšavý, Technical Director M2C k tomu dodává. „Díky své modulární a flexibilní struktuře je jednoduše přizpůsobitelný konkrétním požadavkům jednotlivých zákazníků a to včetně jazykových mutací. Elektronická evidence umožňuje klientovi kdykoliv jednoduše vyhledat potřebná data a dále s nimi pracovat“.

Chytré odbavovací systémy v areálech mají zelenou
Velké možnosti pro nákladní parkoviště představují chytré systémy v průmyslových areálech, které nejen zajistí stání před vykládkou či nakládkou, ale navíc umí „vyvolat“ kamiony k rampě, regulovat jejich tok nebo je automaticky vpustit do průmyslového areálu. A vzrůstající zájem firem o zavádění těchto technologií registruje i David Pulkert, Business Director CZ společnosti M2C. "Stále se nám množí poptávky po zajištění celého projektu autonomní vrátnice s řízením odstavného parkoviště a další projekty, kde SW M2C Log plně nahrazuje nebo doplňuje procesy logistiky. Je to hlavně z důvodu eliminace chybovosti lidského faktoru a snahy o digitalizaci logistických procesů. Za všechny bych zmínil společnost Foxconn, která využívá nejširší portfólio modulů softwaru M2C Log“.

M2C Log přináší uživatelům celou řadu benefitů. Jedná se zejména o automatizaci, urychlení a zjednodušení odbavení návštěv či logistických a provozních procesů v objektu. Zákazníci rovněž velmi ocení zvýšení bezpečnosti objektu, jednotnou evidenci, přehledný reporting, snadné vyhledávání v historii a možnosti tvorby statistik.

Více informací o M2C Log se dozvíte ZDE 

Foto: archiv M2C


Přihlásit se o newsletter

* povinné pole
E-mailová adresa

+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.