Bydlení zítřka

30. Květen 2022

Hostem pořadu Bydlení zítřka, který připravuje redakce časopisu Estate byl Ing. Viktor Peška, obchodní a marketingový ředitel společnosti Crestyl.ZPĚT
 
   

Dozvíte se v něm o několika zajímavých projektech. Například o nejvýraznějším pražském projektu Dock, který se vyznačuje nádhernou lokalitou, kde na místě bývalého brownfieldu vznikly luxusní nemovitosti pro nejvyšší třídu. Projekt je charakteristický i tím, že developerská společnost Crestyl zkombinovala kancelářské a rezidenční budovy. Totéž pak zopakovala v projektu Hagibor či v Brně. Je to nový trend, jak lze přistupovat k developmentu ve velkých městech? 
Nevím, jestli je nový, ale pro nás je charakteristický a je součástí naší základní strategie. Naše motto zní „Dobré lokality měníme ve skvělé adresy“ říká Viktor Peška a pokračuje. Strategie toho, že zkombinujete bydlení, kanceláře a obchody v jedno a vytvoříte jednu ucelenou lokalitu, zásadně zvyšuje hodnotu těch nemovitostí toho místa. A pro nás jako pro developera, který je zároveň investor, a drží nemovitosti dlouhodobě, je zvyšování hodnoty lokality klíčové.

Více se dozvíte ve videorozhovoru 

Autor: Estate.cz, Zdroj foto: Estate.cz

 


Přihlásit se o newsletter

* povinné pole
E-mailová adresa

+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.