Akustické boxy CUBE pro moderní kancelář

01. Únor 2021

CUBE je kolekce akustických telefonních a jednacích boxů vyráběných předním českým výrobcem nábytku, společností HON a.s. Produkty nabízené pod značkou HONACOUSTIC jsou vyráběny v České republice. Slouží nejen jako klidné místo pro práci, jednání či vyřízení důležitého telefonního hovoru, ale také k úniku od práce za klidem a relaxací.ZPĚT
 
   

 CUBE je kolekce akustických telefonních a jednacích boxů vyráběných předním českým  výrobcem nábytku, společností HON a.s. Produkty nabízené pod značkou HONACOUSTIC jsou vyráběny v České republice. Slouží nejen jako klidné místo pro práci, jednání či vyřízení důležitého telefonního hovoru, ale také k úniku od práce za klidem a relaxací. 
Ve výrobním portfoliu jednoho z největších výrobců nábytku u nás, firmy HON a.s. je již delší dobu zařazen i akustický nábytek. Tento typ nábytku se stává stále nezbytnější součástí kanceláří typu open space. Nicméně se velmi úspěšně uplatňuje i ve společných a veřejných prostorech. Pro lepší přehlednost tohoto segmentu připravil výrobce novou samostatnou webovou stránku www.honacoustic.com/cz/ se základním přehledem akustických výrobků HONacoustic CUBE.
Funkční akustické prvky vyrobené z kvalitních materiálů pomáhají účinně snížit hluk a tím i snížit stresový faktor vytvářený hlukem. To samozřejmě přispívá ke zlepšení koncentrace a zvýšení efektivity práce. V neposlední řadě je nábytek z kolekce HONacoustic CUBE výrazným designovým prvkem kanceláře. Díky vlastní výrobě je HON a.s. připraven nabídnout řešení na míru i atypické rozměry. Nábytek z kolekce HONacoustic CUBE je možné dokonale sladit s okolním prostředím kanceláře. Sladit je možné rám, kování, ale i barvu a materiál čalounění. Materiály od firem Camira a Fidivi nabízí velmi široký výběr dekorativních látek. Obě společnosti se specializují na výrobu látek splňujících přísná kritéria na hořlavost, ekologii i akustiku. Za zmínku stojí velmi důležité antibakteriální vlastnosti používaných látek. Samozřejmou součástí všech akustických boxů CUBE je LED osvětlení, neslyšný, avšak plně funkční ventilátor, zásuvka 230V, připojení USB.


Text + foto: Asociace českých nábytkářů


Přihlásit se o newsletter

* povinné pole
E-mailová adresa

+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.