Chytré úložné prostory

02. Listopad 2020

Pokud nepatříte mezi radikální minimalisty, možná čas od času řešíte problém, kam s věcmi, které už se nikam nevejdou. Když už vestavěné skříně ani komoda nestačí, je třeba hledat kreativnější řešení. Inspirujte se.ZPĚT
 
   

Levitující nábytek 

Wingardium Leviosa! Využijte závěsné rámy s policemi a nechte vaše věci vznášet se. Prostor tak bude působit velmi vzdušným dojmem a jako bonus si zjednodušíte luxování podlahy. Vyzkoušet můžete také věšáky na zeď, na které můžete zavěsit ramínka s oblečením. Pokud své outfity milujete, oceníte, že je máte stále na očích.

Kouzelné koše a krabice

Proutěné nebo plstěné koše jsou stylovým doplňkem interiéru a současně schovají každý nepořádek. Také textilní nebo papírové krabice s víkem dodají vašemu domovu útulnost. Mohou se položit na okenní parapet, naskládat se na sebe navzájem nebo zasunout pod postel. Opatřete je štítky s popisky, abyste nemuseli nic dlouho hledat.

Praktická policová příčka

Policová příčka slouží nejen jako úložný prostor, ale také rozděluje místnost na sektory. Může oddělovat například obývací pokoj od pracovny.

Schovejte to pod stoleček

Konferenční stolek nebo noční stolek nemusí sloužit jen k odložení mobilního telefonu. Stačí vybrat si takový, který je vybaven i úložným prostorem. Moderní jsou drátěné koše s dřevěným víkem. Hodí se jak na polštářky a přehozy, tak na knihy a časopisy.

Vertikální rozměr vítězí

Pokud máte malý byt, ale velmi vysoké stropy, využijte vertikálu. Skříně i police mohou sahat od podlahy až ke stropu.

Foto: Shutterstock

 


Přihlásit se o newsletter

* povinné pole
E-mailová adresa

+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.